قوانین و مقررات

قوانین و مقررات خرید محصول، پشتیبانی و ارسال سفارشات

کاربر گرامی لطفا برای جلوگیری از بروز از هرگونه مشکل در خرید محصولات فروشگاه اینترنتی گیلکا تمامی قوانین و مقررات ذکر شده را به دقت مطالعه کنید لذا ثبت سفارش از طرف کاربر به معنای پذیرش تمامی قوانین و مقررات فروشگاه است.

قیمت گذاری:

فروشگاه اینترنتی گیلکا در راستای جلوگیری از افزایش قیمت محصولات خود را مستقیما از کارخانه به دست مشتریان خود می رساند و با حذف واسطه ها سعی بر این دارد که تا حد ممکن مصرف کننندگان را راضی نگه دارد مشتری مداری را در راس قوانین خود قرار دهد.

ثبت سفارش:

گیلکا ثبت سفارش اینترنتی را برای کاربران خود در تمامی روز ها هفته به صورت شبانه روزی ممکن ساخته و در اسرع به پردازش سفارش شما میپردازد.گیلکا در بسته بندی و ارسال سفارشات ثبت شده نهایت دقت و تلاش را بهره می برد تا بسته سفارشی به زیباترین شکل به دست مصرف کننده برسد.لازم به ذکر است بعد از تحویل بسته به پست کد رهگیری برای کاربر از طریق پیامک ارسال خواهد گردید و شما میتوانید با مراجعه به سایت رهگیری مرسولات پستی از آخرین وضعیت سفارش خود با خبر شوید.

مطابقت محتوای سایت با محصولات:

صداقت ، مهمترین راز تداوم یک کسب و کار است . ما در گیلکا این جمله را زندگی می کنیم . تمامی تصاویر و توضیحات ارائه شده برای تک تک کالاها دقیقا مطابق با ویژگیهای محصول بوده و واحد آماده سازی و پردازش محصولات تمام سعی خود را می کند تا هر محصول را دقیقا همانطور که هست در سایت منعکس کرده و از بزرگنمایی چه در تصاویر و چه در توضیحات ارائه شده خودداری کند . در عین حال ما سعی داریم تا با نمایش تصاویر حرفه ای ، زیبا و چشم نواز از محصولات ، فضایی شیک و دلنشین برای شما مهیا کنیم تا پروسه ی خرید به کاری لذت بخش و جذاب تبدیل شود.

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید