درباره گیلکا

فروشگاه اینترنتی برنج و چای ایرانی

باگسترش اینترنت خرید و فروش شکل دیگری به خود گرفته است.امروزه به جای خرید کردن به شیوه ی سنتی می توان به یک فروشگاه اینترنتی رجوع کرد و پس از مشاهده،بررسی و مقایسه کردن خرید خود را انجام داد.
فروشگاه اینترنتی گیلکا حد اکثر توان خود را برای کسب رضایت شما عزیزان به کار گرفته تا محصولات اصیل ایرانی را بدون واسطه به سفره مصرف کنندگان برساند.
این مجموعه با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و با تجربه و با نگرش تبدیل شدن به یک شرکت توانمند و پویا در صنعت کشاورزی این مرز و بوم در تلاش است ک اهداف عالیه را دنبال نماید.

چرا فروشگاه اینترنتی گیلکا؟!

اصالت و کیفیت بالا:

محصولات فروشگاه اینترنتی گیلکا از باغات و شالیزارهای استان گیلانو به صورت ارگانیک کاشت و برداشت شده و زیر نظر کارشناسان ما بررسی میشوند.

قیمت مناسب:

این محصولات مستقیما از استان گیلان به دست شما خواهد رسید و با حذف واسطه ها قیمت تمام شده برا شما مشتریان مطلوب خواهد بود.

امنیت:

فروشگاه اینترنتی گیلکا دارای نماد تجارت الکترونیک دو ستاره می باشد.

www.gillka.com

چرا به گیلکا اعتماد کنم؟

با توجه به گسترش فعالیت‌های اینترنتی و به طبع آن افزایش کلاهبرداری‌های اینترنتی، یکی از مهمترین معیارها برای استفاده از هر وبسایتی، بررسی نماد اعتماد الکترونیک آن سایت است.

شرکت گیلکا تمامی مجوزهای لازم جهت یک خرید امن و با اطمینان کامل را برای شما مشتریان گرامی فراهم آورده تا با خیالی آسوده از طریق اینترنت، سفارشات خود را ثبت و درب منزل تحویل بگیرید.

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید